Kluby Sportowe wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego
Lp. | Nazwa klubu |
1 | Klub Sportowy „Spektrum” w Słopnicach |
2 | Ludowy Klub Sportowy „Smolnik” Męcina |
3 | Ludowy Klub Sportowy „Mordarka” w Mordarce |
4 | Klub Sportowy „Tymbark” w Tymbarku |
5 | Limanowski Klub Kyokushin Karate w Limanowej |
6 | Ludowy Klub Sportowy „Witów” w Mszanie Górnej |
7 | Miejski Klub Sportowy „Limanovia” w Limanowej |
8 | Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Powiatu Limanowskiego |
9 | Młodzieżowy Klub Sportowy Taekwondo w Limanowej |
10 | Klub Sportowy „Turbacz” w Mszanie Dolnej |
11 | Ludowy Klub Sportowy „Zalesianka” w Zalesiu |
12 | Ludowy Klub Sportowy „Płomień” Limanowa |
13 | Gminny Związek Zespołów Sportowych w Łukowicy |
14 | Klub Jeździecki „Parada” w Limanowej |
15 | Ludowy Klub Sportowy „Orkan” Szczyrzyc |
16 | Ognisko TKKF „Lubogoszcz” w Mszanie Dolnej |
17 | Gminny Klub Sportowy „Orkan” w Niedźwiedziu |
18 | Ludowy Klub Sportowy „Dobrzanka” |
19 | Klub Sportowy „Sokół” w Słopnicach |
20 | Klub Sportowy „Ostra Olszówka” w Olszówce |
21 | Zagórzański Klub Sportowy „Kasina Wielka” w Kasinie Wielkiej |
22 | Ludowy Klub Sportowy „Śnieżnica” w Kasinie Wielkiej |
23 | Ludowy Klub Sportowy „Błyskawica” Rupniów |
24 | Katolicki Klub Sportowy „Florian” Koszary |
25 | Ludowy Klub Sportowy „Witów Ski” w Mszanie Górnej |
26 | Stowarzyszenie Klub Sportowy Błyskawica w Porębie Wielkiej |
27 | Ludowy Klub Sportowy „Uran” Łukowica |
28 | Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” w Limanowej |
Uczniowskie Kluby Sportowe w Powiecie Limanowskim
Lp. | Nazwa Klubu |
1 | Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” ZSP Nr 1 w Limanowej |
2 | Uczniowski Klub Sportowy „Beskid” SP Nr 2 w Mszanie Dolnej |
3 | Uczniowski Klub Sportowy Jaworz” SP w Jaworznej |
4 | Uczniowski Klub Sportowy „Tygrysy” SP Nr 1 w Kasince Małej |
5 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Halny” SP Nr 1 w Kamienicy |
6 | Uczniowski Klub Sportowy „Jastrząb” SP w Kamionce Małej |
7 | Uczniowski Klub Sportowy „Beskid” w Dobrej |
8 | Uczniowski Klub Sportowy „Młode Orły” SP Nr 1 w Mszanie Górnej |
9 | Uczniowski Klub Sportowy „Różowe Pantery” SP w Łętowem |
10 | Uczniowski Klub Sportowy „Gorce” SP w Rabie Niżnej |
11 | Uczniowski Klub Sportowy „Kłodne” SP w Kłodnem |
12 | Uczniowski Klub Sportowy „Patria” SP w Młynnem |
13 | Uczniowski Klub Sportowy „Jadamwolanka” SP w Jadamwoli |
14 | Uczniowski Klub Sportowy „Olimpia” SP Nr 2 w Mszanie Górnej |
15 | Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Tymbarku |
16 | Uczniowski Klub Sportowy „Smoki” SP Nr 1 w Lubomierzu |
17 | Katolicki Uczniowski Klub Sportowy „Laskovia” Laskowa |
18 | Amatorski Uczniowski Klub Sportowy „Ujanowice” OSP Ujanowice |
19 | Uczniowski Klub Sportowy „Niedźwiedź” w Niedźwiedziu |
20 | Uczniowski Klub Sportowy „Szczyrzyc” w Szczyrzycu |
21 | Uczniowski Klub Sportowy „Gorczańskie Orły” Mszana Górna |
22 | Uczniowski Klub Sportowy „ Set – Jurków ” ZSP w Jurkowie |
23 | Uczniowski Klub Sportowy „Wierchy” SP w Zalesiu |
24 | Uczniowski Klub Sportowy „Koryo” Mszana Dolna |
25 | Uczniowski Klub Sportowy „Promyk” w Lubomierzu |
26 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Zenit” w Kasince Małej |
27 | Uczniowski Klub Sportowy KARATE SHORIN-RYU „Beskid” Młyńczyska |
Kluby Sportowe wpisane do ewidencji Starosty Limanowskiego
1 | Ludowy Klub Sportowy „Wierchy” Pasierbiec |
2 | Ludowy Klub Sportowy „Gorce” w Kamienicy |
3 | Międzyszkolny Klub Sportowy w Limanowej |
4 | Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Jodły” w Limanowej |
5 | Ludowy Klub Sportowy „Jodłownik” w Jodłowniku |
6 | Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Limanowej |
7 | Ludowy Klub Sportowy „Słomka” w Siekierczynie |
8 | Ludowy Klub Sportowy „Starówka” Stara Wieś |
9 | Ludowy Klub Sportowy „Jaworzanka” Jaworzna |
10 | Klub Sportowy „Stradomka” w Skrzydlnej |
11 | Klub Sportowy „Szczawa” w Szczawie |
12 | Ludowy Klub Sportowy „Olimpia” w Pisarzowej |
13 | Klub Sportowy „Spektrum” Słopnice |
14 | Beskidzki Klub Frestyle-owo Motokrosowy „Flow” Słopnice |
15 | Gminny Siatkarski Klub Sportowy Laskowa |
16 | Ludowy Klub Sportowy Rupniów |
17 | Klub Sportowy Limanowa Forrest w Limanowej |
18 | Klub Sportowy „Gravity Rewolt” Słopnice |
19 | Klub Sportowy „Krokus” w Przyszowej |
20 | Klub Sportowy „Ars Kyokushinkai” w Limanowej |
21 | Miejsko-Gminny Klub Siatkarski „Mszanka” w Mszanie Dolnej |
22 | Ludowy Klub Sportowy „Rybie” w Nowym Rybiu |
23 | Ludowy Klub Sportowy „Taekwondo” w Tymbarku |
24 | Akademia Piłkarska Limanovia |
25 | Motorowy Klub Sportowy „Gorce” w Kamienicy |
26 | Stowarzyszenie Sportowe Tymbark Tenis Club |
27 | Tymbarski Klub Hokejowy „Harnasie” |
28 | Klub Sportowy Manufaktura Tańca |
19 | Klub Sportowy Kamienica Motocross Racing |
30 | Klub Sportowy Karate Kyokushin INPAKUTO |
31 | Szkółka Piłkarska „Harnasie” w Tymbarku |
32 | Klub Sportowy „LimanowaSKI” w Limanowej |
33 | Klub Sportowy „Limanowska Grupa Rowerowa” w Limanowej |
34 | Klub Sportowy „Szyk” w Szyku |