Konferencja ekologiczna konkurs powiatowy oraz warsztaty

Starostwo Powiatowe w Limanowej

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Powiatowe Centrum Ekologiczne

zapraszają

nauczycieli biologii, przyrody i geografii z wszystkich szkół Powiatu Limanowskiego na konferencję

21 września 2010 r.

o godz. 1000

Celem konferencji jest zapoznanie nauczycieli z tegoroczną akcją sadzenia drzew podczas VIII edycji Światowego Święta Drzewa, konkursem wiedzy o ochronie przyrody, jak również warsztatami „Moje silne drzewo” i pisaniem wniosków grantowych, warsztatami „Liderzy selektywnej zbiórki” oraz rozdaniem materiałów edukacyjnych.

Przebieg konferencji:

1000   Organizacja VIII edycji Światowego Święta Drzewa 2010, których obchody w Powiecie Limanowskim trwać będą od 11 do 22 października 2010.

Partnerzy: Klub Gaja, Nadleśnictwo Limanowa, Nadleśnictwo Stary Sącz, Gorczański Park Narodowy.

Prowadzący: Jan Legutko, Paweł Szczygieł, Janusz Tomasiewicz, Piotr Ociepka

1045    Organizacja „I powiatowego konkursu wiedzy o ochronie przyrody na terenie powiatu limanowskiego” (termin zgłoszeń 30 wrzesień, konkursu 14 październik)

Prowadzący: Jan Legutko, Małgorzata Cedzidło, Piotr Ociepka

1100   Warsztaty pn. „Moje Silne Drzewo”, przeprowadzone przez Fundację Nasza Ziemia z Warszawy