Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Tradycyjny Orszak Trzech Króli – już w sobotę!

zdjecie trzech króli

Tradycyjnie, już po raz czwarty, 6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego wyruszy uroczysty orszak trzech króli. Wydarzenie to będzie okazją do przedłużenia klimatu Bożego Narodzenia, zademonstrowania swojej wiary oraz wspólnego kolędowania.

Uroczysty orszak złożony z dzieci, młodzieży, przedstawicieli wielu grup działających przy parafii, Świętej Rodziny, aniołów i Trzech Króli wyruszy, w towarzystwie kapeli góralskiej „KRÓLE” o godz. 9.45 z ronda przy ul. MB Bolesnej w Limanowej. Następnie, około godziny 10.00 na limanowskim rynku odbędzie się krótka inscenizacja, przygotowana przez młodzież z działającego przy parafii Ruchu Czystych Serc, pod opieką ks. Bartosza Mizińskiego.

Najważniejszym akcentem wydarzenia będzie wspólna Eucharystia, sprawowana w Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Limanowej o godzinie 10.30.

Po wspólnej Mszy Świętej będzie okazja do wspólnego kolędowania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Źródło foto: Bazylika MB Bolesnej w Limanowe