„OPEN CALL” Strych Wspomnień – Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej prowadzi otwarty nabór na wystawę pamiątek młodzieżowych z lat 80′ i 90′

26 kwietnia 2024 r.

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej prowadzi otwarty nabór na wystawę  osób „Strych Wspomnień”i zachęca do udziału w projekcie osoby posiadające młodzieżowe relikty lat 80′ i 90.

Poszukiwane są:

• pamiątki zachowane z lat młodości,
  • gadżety,
  • oczywiste elementy życia codziennego,
  •  kultowe przedmioty

Przykładowe eksponaty : stare plakaty, gazety młodzieżowe, kasety VHS, odtwarzacze muzyki, zdjęcia, ubrania, buty, sprzęty elektroniczne i element wyposażenia itp.

Cel projektu:

Celem wystawy „Strych Wspomnień” jest stworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni. Dla współtwórców to możliwość uczestnictwa w fascynującym projekcie z potencjałem dialogu międzypokoleniowego.

Jak wziąć udział?:

Osoby, które chcą przynieść swoje unikatowe przedmioty I indywidualne spojrzenie na nasz projekt zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin naszego Muzeum.

mail: administracja@muzeum.limanowa.pl

adres: ul. Józefa Marka 13, Limanowa

Jak będzie wyglądała wystawa ?:

Zakwalifikowanymi do wystawy przedmiotami, zajmie się doświadczony zespół, który zadba o ciekawą ekspozycję wystawy – na strychu Muzeum. Każdy wystawca otrzyma prezent upominkowy , dyplom uczestnictwa i inne niespodzianki. Wiele atrakcji zaplanowanych jest również podczas Nocy Muzeum (17 maja 2024 r.). Szczegółowe informacje zostaną podane wkrótce.

Zapraszamy do włączenia się do projektu!

Kurator: Magdalena Urbaniec

Opracowanie wystawy: Dagmara Malinowska, Bartłomiej Studniarek