Zmiana godzin pracy Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej od 4 maja zmienia swoje godziny pracy. Do końca września PCIT, mające siedzibę na limanowskim rynku, w budynku tzw. Buzodromu będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Warto wiedzieć, że…

w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać nie tylko informacje dotyczące powiatu limanowskiego ale również całego województwa małopolskiego. Można skorzystać z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.

Podczas wizyty w PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne. Obecnie trwa wystawa fotograficzna pt. „Skarby Pogranicza”. Niezwykłe fotografie powstały w ramach transgranicznego polsko- słowackiego projektu prezentującego piękno Ziemi Limanowskiej oraz Dolnego Kubina.

Dla tych którzy osobiście nie mogą  odwiedzić PCIT, zapraszamy do śledzenia  i „polubienia”  fanpage’a Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej,  gdzie codziennie zamieszczane są aktualności.

Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: pcit@powiat.limanowski.pl

Serdecznie zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content