Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Sylwestrowy weekend na drogach powiatu limanowskiego – statystyki

znaczek i oznaczający - informacja

Weekend 30.12.2017 – 1.01.2017 na drogach powiatu limanowskiego prezentował się następująco:

znaczek i oznaczający - uwga informacja

Sobota 30.12.2017:

-o godz.: 12:50 w Limanowej na skrzyżowaniu ul. Koszarskiej i Zarębki 47-letni kierujący pojazdem marki Peugeot skręcając w lewo potrącił przechodzącą przez skrzyżowanie 65-letniej kobiecie. Piesza nie doznała żadnych obrażeń. Kierujący został ukarany mandatem.
-o godz. 13:00 w Limanowej na ul. Kościuszki 22-letni kierująca pojazdem marki Mazda najechała na tył poprzedzającego ja pojazdu marki Audi 80. Kierujący trzeźwi, sprawczyni  ukarana mandatem.
-o godz. 16:40 w miejscowości Skrzydlna 50-letni kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Niedziela 31.12.2017:

O godz. 7:45 w Ujanowicach policjanci z drogówki zatrzymali kierującego pojazdem marki BMW. 21-letni mężczyzna miał ok 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pobrano mu również krew do badań i zatrzymano prawo jazdy. Sprawa trafi do Sądu.

Poniedziałek 01.01.2018:

-o godz. 3:30 1w miejscowości Podłopień 19-letni kierujący pojazdem marki Ford Focus nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem marki Ford w wyniku czego doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.
-o godz. 11:50 w miejscowości Mszana Dolna ul. Słomka 48-letni kierujący pojazdem marki Toyota
Podczas cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem

– informuje mł. asp. Jolanta Mól Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Limanowej