Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800


Zapraszamy na Mikołajki na Pływalni Limanowskiej – Czas na Świąteczną Zabawę!

28 listopada 2023

Zapraszamy na niezapomniane Mikołajki na Pływalni Limanowskiej!
Już 6 grudnia w godzinach 16:30-18:30 czeka na Was wieczór pełen radości i rozrywki. To niepowtarzalne wydarzenie, które zapewni nie tylko wspomnienia, ale także masę fantastycznej zabawy!

Gościem specjalnym, który uświetni Mikołajki swoją obecnością, będzie oczywiście sam Święty Mikołaj! Przybędzie, aby spotkać się z  najmłodszymi i sprawdzić, kto był grzeczny przez cały rok. Podczas tego wyjątkowego wieczoru, Pływalnia Limanowska zamieni się w prawdziwe centrum rozrywki. Dla tych, którzy uwielbiają tańczyć, przygotowana będzie dyskoteka w basenie rekreacyjnym z profesjonalnym DJem Firewall, który poprowadzi nas w rytm świątecznych hitów.
Nie zabraknie również miejsca na aqua zumbę w wodzie, która będzie idealnym połączeniem dobrej zabawy i aktywności fizycznej. Wykwalifikowany instruktor Ewa Janisz poprowadzi Was przez dynamiczne układy taneczne, które pozwolą poczuć rytm i radość płynącą z ruchu. Dla najmłodszych uczestników przygotowano także wiele atrakcji. Utalentowany balonowy team skręci najbardziej fantastyczne kształty. Ponadto, będzie dostępne studio tymczasowych tatuaży, gdzie dzieci będą miały możliwość ozdobienia swojej skóry postaciami z bajek i świątecznymi motywami.

Bilet wstępu dla dzieci do 14 lat będzie dostępny w cenie 10 zł.

Podczas Mikołajek na Pływalni Limanowskiej czeka mnóstwo rozrywki, wyjątkowych atrakcji i świątecznego nastroju. Przyjdźcie i dołączcie do wspólnego świętowania!

Serdecznie zapraszamy!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content