8 marca. Życzenia dla Pań z okazji Dnia Kobiet !

8 marca Dzień Kobiet plakat. W tle wazon z tulipanami i różami

Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto obchodzone na całym świecie już od ponad stu lat. 8 marca jest datą niezmiennie przypominającą o wartości, zasługach, pracy i godności kobiet na całym świecie, a także o kwestiach istotnych z kobiecej perspektywy .

W tym dniu chcemy wyrazić szczególną pamięć i wdzięczność dla wszystkich wspaniałych Pań obecnych w naszym życiu i najbliższym otoczeniu. Jak wiadomo, historia oraz współczesność Polski i świata zna wiele słynnych kobiet, które na przestrzeni wieków kształtowały i wciąż  kształtują naszą obecną rzeczywistość zmieniając ją na lepsze, jak również mnóstwo takich, których historie wciąż czekają na swój własny „głos”. Dlatego warto odkrywać ich biografie i przypominać osiągnięcia.

Z okazji  dzisiejszego święta życzymy wszystkim inspirującym i niepowtarzalnym kobietom, również wszystkim mieszkankom powiatu limanowskiego wiele życzliwości, doświadczenia siły swojej kobiecości oraz odważnego realizowania swoich pasji i marzeń.

Przesyłamy Wam moc najpiękniejszych życzeń !

W obliczu ostatnich wydarzeń pamiętamy dziś również oraz jednoczymy się sercem z kobietami Ukrainy, które dzielnie wspierają swoich mężczyzn, swoje rodziny i swój kraj , z obywatelkami Ukrainy przebywającymi w Polsce oraz naszym powiecie. Jesteśmy z Wami !

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content