Co na weekend w powiecie limanowskim? Sprawdź wydarzenia 5-6 sierpnia!

 

Przed nami pierwszy sierpniowy weekend, który zapowiada ciekawe wydarzenia kulturalne i turystyczne na terenie powiatu limanowskiego. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – zapraszamy do udziału!

 

 

 

 

Piątek 4 sierpnia

Na limanowskim rynku w godzinach 9:00 – 13:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach kulinarnej akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich Podłopień.

Na zakończenie piątkowego wieczoru proponujemy  Plenerowe Kino Letnie w Parku im. Małachowskich w Dobrej.
Równo o godzinie 20.30 odbędzie się projekcja filmu pt. „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” z legendą kina Nicolasem Cagem w roli głównej.

Sobota 5 sierpnia

W sobotę 5 sierpnia rozpocznie się dwudniowy XII Festiwal Śliwki, Miodu i Sera. Muzyka, tradycja, pyszne regionalne potrawy oraz ciepła i przyjazna atmosfera to wszystko czeka na Państwa w Laskowej.

Niedziela 6 sierpnia

Uczestnicy popularnej,  letniej akcji turystycznej „Odkryj Beskid Wyspowy” tym razem wyruszą na szczyt góry Szczebel (977 m. n.p.m.). Start wyprawy: godz. 8:00 Lubień parking koło Szkoły Podstawowej – szlak czarny – Szczebel – bez szlaku Tenczyn.

W niedzielę odbędzie się również X Festiwal Kultury Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki”, który ponownie zawita do Starej Wsi Woli. Miejscem imprezy będzie parking obok Szkoły Podstawowej nr 2.

 

Niedziela to także drugi dzień Festiwalu Śliwki Miodu i Sera, podczas którego gwiazdą wieczoru będzie CLEO i zagra swój koncert o 20.30

Zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content