Do Szczyrzyca wróciła filia Poczty Polskiej

samorządowcy i parlamentarzyści przecinają czerwoną wstęgę

Po prawie 15 latach do Szczyrzyca wróciła filia Poczty Polskiej. Powiat Limanowski podczas uroczystego otwarcia placówki reprezentowała Wicestarosta Agata Zięba.

Jak informuje Poczta Polska, placówka mieszczącą się pod adresem Szczyrzyc 120 została otwarta w trosce o wygodę i komfort klientów. Nowoczesna siedziba to udogodnienie dla mieszkańców miejscowości i innych Klientów korzystających z usług Poczty Polskiej.

Nową placówkę w Szczyrzycu zaprojektowano w oparciu o nowoczesną wizualizację oraz dostosowano do obsługi osób z niepełnosprawnościami. W otwarciu udział wzięli mieszkańcy, parlamentarzyści, władze powiatu i gminy a także przedstawiciele Poczty Polskiej.

W nowej siedzibie klienci mają do dyspozycji wygodne stanowisko, w którym będą mogli załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej oraz strefę handlową. Obsługa będzie odbywała się od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00–11:30 i 12:00–16:00 a w piątki w 13:00–16:00 i 16:30–20:00. W placówce będzie można załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej, m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, wpłacić lub wypłacić pieniądze, opłacić rachunki, zamówić prenumeratę prasy, zakupić książki, prasę czy towary handlowe.

 

Źródło,fot.: Poczta Polska, TV28.

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content