Drugi etap III edycji Zawodowy GPS zakończony

Młodzież biorąca udział w konkursie

Drugi etap III edycji konkursu Zawodowy GPS już za nami. 30 stycznia br., zwycięzcy pierwszego etapu (74 uczniów) zmierzyli się z testem składającym się z 20 pytań z zakresu branży hotelarskiej, ekonomicznej, handlowej, gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej i weterynaryjnej. Uczestnicy mieli godzinę na rozwiązanie przygotowanych zadań.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej ZS nr 1 w Limanowej. Najlepsi z najlepszych spotkają się ponownie 6 marca br., podczas Finałowej Gali Konkursowej – informują opiekunowie konkursu.

Konkurs organizowany jest po raz trzeci przez ZS nr 1 w Limanowej. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Limanowski Jan Puchała. Cel konkursu to rozbudzanie zainteresowań wśród uczniów klas trzecich, szkół gimnazjalnych z zakresu: geodezji, budownictwa, gastronomii, hotelarstwa, ekonomii oraz zoologii i weterynarii.

Gratuluje uczniom, udziału w konkursie i życzę satysfakcjonujących wyników oraz zwycięstwa najlepszych. Dzięki takim wydarzeniom uczniowie mają możliwość odkrywania swoich predyspozycji zawodowych, a co za tym idzie podejmowania pomyślnych decyzji w wyborze szkół ponadgizmazjalnych. Dziękuję organizatorom, że poświęcacie czas, aby kształcić młodzież i za to, że dzięki takim pomysłom stwarzacie uczniom warunki do dobrej rywalizacji i wykazania się umiejętnościami mówi Starosta Limanowski Jan Puchała

Zdjęcia: ZS nr 1 w Limanowej