Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800

Książka Michała Wójcika pt. „C.k. Sąd Powiatowy w Mszanie Dolnej w latach 1883–1914. Instytucja i ludzie” uznana za jedną z pięciu najlepszych publikacji o Sądecczyźnie roku 2023

5 luty 2024 r.

Podczas Sądeckich Targów Książki w Krynicy-Zdroju ogłoszone zostały  wyniki XII edycji Konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Wydarzenie organizowane jest przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” wraz z Fundacją Sądecką . Książka Michała Wójcika pt. „C.k. Sąd Powiatowy w Mszanie Dolnej w latach 1883–1914. Instytucja i ludzie” została uznana za jedną z pięciu najlepszych tegorocznych publikacji o Sądecczyźnie.

Warto dodać, że książka autorstwa badacza i regionalisty z Mszany Dolnej została również doceniona przez czytelników zdobywając 2. miejsce w plebiscycie publiczności .

Serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat publikacji oraz jej promocji można przeczytać TUTAJ.

źr. Mszana Dolna na starych fotografiach