Limanowski Głos Profilaktyki 2024

24 maja 2024 r.

28 maja 2024 r. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej wraz z Powiatem Limanowskim organizują wydarzenie pod nazwą Limanowski Głos Profilaktyki 2024 – spotkanie promujące przeciwdziałanie uzależnieniom oraz promujące zdrowy tryb życia. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Program spotkania w Limanowskim Domu Kultury:

• 10:00 Prezentacja stoisk edukacyjno-informacyjnych
  • 10:30 Oficjalne rozpoczęcie Limanowskiego Głosu Profilaktyki 2024
  • 10:45 „Gotowi by walczyć o siebie?” – spotkanie profilaktyczne z Bogdanem Świerczkiem
  • 11:45 „FAS ma swój czas – skutki spożywania alkoholu w czasie ciąży” – wykład Małgorzaty Korolczuk FASmisja
  • 12:30 Zakończenie Limanowskiego Głosu Profilaktyki 2024

Dodatkowo dla uczestników spotkania dostępne będą stoiska tematyczne: Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu – Filii w Limanowej, Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej.

Serdecznie Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!