Nagrody i wyróżnienia dla laureatów olimpiad przedmiotowych

13 czerwca br. odbyło się spotkanie Starosty Limanowskiego z uczniami, którzy w roku szkolnym 2022/2023 wykazali się wiedzą oraz umiejętnościami w olimpiadach przedmiotowych szczebla centralnego.

Na wstępie spotkania Starosta Limanowski Mieczysław Uryga pogratulował uczniom i przekazał listy gratulacyjne dla ich rodziców.
Nagrodzonych i wyróżnionych zostało w sumie 20 uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w olimpiadach organizowanych zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

Starosta podziękował również nauczycielom oraz dyrektorom szkół ponadpodstawowych, którzy przyczynili się do osiągniętych sukcesów uczniów, tj.: I Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej, Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Limanowej.