Ogłoszenie o przetargu

Znak informacja. Niebiski okrąg z białą literą "i" w środku.

Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu użytkowego znajdującego się w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Fabrycznej w Limanowej.

Przedmiot przetargu stanowi najem lokalu nr 1 o powierzchni 155,63 m2, znajdującego się na parterze budynku Inkubatora Przedsiębiorczości, posadowionego na działce ew. nr 380/64 przy ul. Fabrycznej w Limanowej.

Minimalna cena wywoławcza za 1 m2 powierzchni użytkowej w/w lokalu ustalona została w wysokości 9,00 zł netto. Minimalne postąpienie 0,09 zł.

Termin przetargu ustala się na dzień 24 października 2023 r. o godz. 9.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej przy ul. J. Marka 9 (bud „B” – II piętro pokój 204).

Regulamin przetargu do pobrania tutaj