Trwają zapisy do nowo powstałego chóru LimaNovum

W marcu br. Przy Limanowskim domu kultury rozpoczął swoją działalność nowy chór mieszany pod nazwą LimaNovum. Miłośnicy muzyki i śpiewu pragnący rozwijać swoje pasje, podróżować oraz poznawać ciekawych ludzi już wkrótce będą mieli możliwość dołączenia w szeregi chóru podczas przesłuchań.

14 maja w godzinach od 17.00 do 19.00 w Limanowskim Domu Kultury odbędą się przesłuchania dla wszystkich chętnych kandydatów do nowo powstałego chóru LimaNovum. Kierownikiem tej nowej formacji muzycznej jest Ivan Vrublevski – uzdolniony dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej im. A. Nieżdanowej w Odessie na Ukrainie na kierunku dyrygentura chóralna oraz Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie na kierunku wokalistyka.

Do chóru mogą należeć mężczyźni i kobiety od 16 roku życia, których pasją jest śpiew. Repertuar Lima Novum będzie opierał się na muzyce sakralnej, ludowej, a także rozrywkowej i będzie występował na terenie kraju i za granicą. W zespole będzie można bezpłatnie kształcić swój głos, rozwijać talent wokalny poprzez liczne warsztaty, jak również indywidualne lekcje śpiewu.

Zachęcamy do udziału w planowanych przesłuchaniach, a także zapraszamy do odwiedzania oficjalnego fanpage’a chóru: https://www.facebook.com/LimaNovum oraz zakładki na stronie LDK: https://www.ldk.limanowa.pl/chor-limanovum!

źr.: LDK Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content