Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego – edycja 2022

Plakat - Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego - edycja 2022

W tym roku po raz trzeci przyznamy Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego, aby uhonorować obiekt lub miejsce, które cieszy się największą popularnością. Pierwszą edycję plebiscytu wygrał Cisowy Dział w Gminie Łukowica, a edycję 2021 Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć. Propozycje można zgłaszać do 10 sierpnia 2022 r.

Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych, zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Topografia regionu niewątpliwie stanowi jeden z najważniejszych jego atutów. Co warto zwiedzić? Gdzie najchętniej wypoczywają turyści i mieszkańcy powiatu? Z jakich atrakcji korzystają? Odpowiedź na te pytania poznamy we wrześniu, kiedy podsumujemy  plebiscyt „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego 2022”, którą wybiorą w głosowaniu internauci.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów – w pierwszym trwającym do 10 sierpnia br. internauci zgłaszają propozycje. W drugim etapie tj. od  12 do 31 sierpnia odbędzie się głosowanie na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2022.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji za pomocą formularza, który dostępny jest  TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie, który ma na celu jeszcze lepsze promowanie walorów turystycznych oraz najciekawszych zakątków naszego regionu. Już dzisiaj zdecydujmy o tym, jakie miejsce w Powiecie Limanowskim podoba się nam najbardziej.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content