Zapraszamy na II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny !

II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny !

Producenci, lokalni wytwórcy i rzemieślnicy  z terenu Powiatu  Limanowskiego mogą już zgłaszać swój udział w II Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym, który podobnie jak cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem grudniowy Kiermasz Bożonarodzeniowy, odbędzie się w dwóch miejscach: po raz drugi w Limanowej, a także – po raz pierwszy – w Mszanie Dolnej.

Powiatowy Kiermasz Wielkanocny w Mszanie Dolnej odbędzie się w niedzielę,  3 kwietnia 2022 r. na miejskim Placu Targowym w godzinach 10.00 – 15.00 , natomiast limanowska odsłona wydarzenia będzie mieć miejsce w przedświąteczny wtorek, 12 kwietnia 2022 r. w godzinach

od 10: 00 do 15:00, na płycie rynku w Limanowej.

Zapraszamy serdecznie rzemieślników, lokalnych wytwórców i producentów z terenu Powiatu Limanowskiego do współpracy.  Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w kiermaszu powinni przesłać skan wypełnionego i podpisanego zgłoszenia  na adres e mail: promocja@powiat.limanowski.pl. Można też dostarczyć  zgłoszenie osobiście do Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul Józefa Marka 9, Dziennik Podawczy (I piętro).

W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu; tel.: 18 333 7 901

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11 marca 2022 r.

Informujemy również, że do udziału w limanowskim kiermaszu może być przyjętych 15 wystawców. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Poniżej załączamy kartę zgłoszenia do wydruku:

Karta zgłoszenia_Powiatowy Kiermasz Wielkanocny 2022

II Powiatowy Kiermasz Wielkanocny to wyjątkowe wydarzenie , które ma na celu kultywowanie tradycji wielkanocnych oraz promocję kultury ludowej naszego regionu. Zapraszamy wystawców, mieszkańców Powiatu Limanowskiego oraz gości zamierzających spędzić Wielkanoc w Powiecie Limanowskim do wspólnego przedświątecznego spotkania, które z pewnością umili czas wielkanocnych przygotowań.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content