Zaproszenie na 40. Dni Gorczańskie

Plakat dot. Dni Gorczańskich

30 oraz 31 lipca 2022 r. w amfiteatrze SATURN w Kamienicy odbędą się 40. Dni Gorczańskie. Na scenie wystąpią m.in.: kapela CIUPAGA, Mateusz Ziółko, zespół Future Folk. Swój popis da również kabaret Czwarta Fala. Partnerem wydarzenia jest Powiat Limanowski.

W sobotę 30 lipca w amfiteatrze SATURN 40. Dni Gorczańskie zostaną zainaugurowane o godz. 16.00,  programem artystycznym w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego GOKSiR  w Kamienicy. W dalszej części programu na scenie wystąpi Zespół Regionalny Zasadnioki z Zasadnego i Gminna Orkiestra Dęta z Kamienicy.
Na godz. 18.00 przewidziano oficjalne otwarcie 40. Dni Gorczańskich, tematycznie związane z jubileuszem 70-lecia działalności Zespołu Regionalnego „Gorce”. Na godzinę 20.00 zaplanowano występ kapeli „Ciupaga”. Na zakończenie pierwszego dnia obchodów Dni Gorczańskich odbędzie się zabawa taneczna prowadzona przez DJ’a.

Niedzielne uroczystości rozpoczną się w kościele parafialnym w Kamienicy o godz. 11.30 Mszą św. w oprawie góralskiej. W amfiteatrze SATURN impreza rozpocznie się o godz. 16.00 występem zespołu cheerleaders „Diamond Cheer” . Po nim na scenie zaprezentuje się Grupa Artystyczna ze Stowarzyszenia Seniorów w Gminie Kamienica. W dalszej części  święta wystąpi kabaret Czwarta Fala oraz Mateusz Ziółko. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Gorczańskich będzie koncert zespołu Future Folk.

 

 

Zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content