Zaproszenie na XXIV Powiatowe Święto Owocobrania w Łukowicy

W dniach 9 i 10 września 2023 r. w Łukowicy odbędzie się XXIV Powiatowe Święto Owocobrania. Organizatorami wydarzenia są Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Łukowicy, Gmina Łukowica oraz Powiat Limanowski.

Atrakcjami dwudniowej imprezy podsumowującej tegoroczny sezon sadowniczy i rolniczy, oprócz prezentacji stoisk KGW, Kół Pszczelarzy, wystaw handlowych i rękodzieła z terenu Powiatu Limanowskiego będą koncerty licznych zespołów muzycznych i grup artystycznych. W sobotę 9 września wystąpią zespoły „Pa Tera” i „Golden Life”. Z kolei podczas drugiego dnia Powiatowego Święta Owocobrania na scenie zaprezentują się: Akademia Tańca „Just Dance”, Zespół Regionalny „Przyszowianie”, Kapele: „Dencioki”, „Głos Beskidu” i „Kiborica”, a także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gostwicy. Ponadto w programie: występ kabaretu Śleboda oraz zabawa taneczna. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Pełny program znajduje się na zamieszczonym poniżej plakacie:

Serdecznie zapraszamy!