15 sierpnia wystartuje 23. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”

W niedzielę 15 sierpnia wystartuje 23. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Najlepsi kolarze z Polski i wielu krajów Europy i świata wezmą udział w 23. Edycji Międzynarodowego Wyścigu kolarskiego im. Henryka Łasaka, którego jednym ze współorganizatorów jest Powiat Limanowski.

To prestiżowe wydarzenie sportowe poświęcone pamięci wybitnego polskiego trenera kolarskiego Henryka Łasaka rozpocznie 15.08. się na Limanowskim Rynku. W godzinach 11:35 do 12:45 będą miały miejsce prezentacja ekip oraz podpisywanie list startowych, po czym o 12:45 rozpocznie się start ostry z ul. Konopnickiej w Limanowej. Meta wyścigu sytuowana będzie przy budynku Limanowskiego Domu kultury ( ul Bronisława Czecha)

Zawodnicy po raz kolejny zmierzą się z pięknie położonymi lecz jednocześnie bardzo wymagającymi trasami w Beskidzie Wyspowym. Kto tym razem sięgnie po zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem.

Pełny program zawodów zamieszczony na  plakacie  informacyjnym:

 

Organizatorzy wyścigu nie zapominają również o najmłodszych kolarzach. Specjalnie dla nich 14.08 (sobota)  przy Miasteczku Ruchu Drogowego na  ul. Kusocińskiego w limanowej odbędzie się Mini Wyścig Kolarski dla Dzieci i Młodzieży im. Henryka Łasaka.

Młodzi kolarze będą startować w 6 grupach wiekowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:30 .

Szczegółowe informacje oraz program  tego wyścigu znajdują się poniżej:

Zapraszamy do udziału i kibicowania wszystkim kolarzom podczas 23. Wyścigu Kolarskiego im. Henryka Łasaka!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content