Wprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej odbyło się powitanie nadkom. Doroty Tokarz, która będzie pełnić obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Limanowej p.o. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki wręczył nadkom. Dorocie Tokarz rozkaz o powierzeniu obowiązków, gratulując nowej Pani Komendant życzył powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Nadkom. Dorota Tokarz jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu NLU w Nowym Sączu. Służbę w Policji pełni od 24 lat, początkowo jako Aplikant Kompanii Pogotowia Policyjnego i Patrolowania KRP w Nowym Sączu. Następnie służbę pełniła w Wydziale Prezydialnym, w Sekcji Ruchu Drogowego, w Sekcji Dochodzeniowo- Śledczej, w Sekcji Administracyjno- Gospodarczej, w Sekcji do Walki z Przestępczością Gospodarczą, a także w Wydziale do Walki z Korupcją KMP w Nowym Sączu. Od 2016 roku pełniła funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Od 25 lutego 2019 roku pełni obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Serdecznie gratulujemy Pani Komendant.

 

źr.: KPP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij