Przyjdź – odbierz – wywieś flagę! Świętuj razem z nami!

24 kwietnia 2024r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Limanowskiego do udziału w akcji z okazji zbliżającego się Narodowego Dnia Flagi Państwowej. Tegoroczna akcja zostanie zorganizowana przy współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną Powiatu Limanowskiego.

Już w najbliższy wtorek 30 kwietnia o godzinie 8:00, przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Limanowej, ponownie będziemy rozdawać bezpłatnie biało-czerwone flagi. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

W tym roku nie tylko będziecie mieli okazję odebrać flagę, ale także śpiewniki patriotyczne, aby jeszcze pełniej celebrować to piękne święto w duchu wspólnoty i jedności.

Bądźcie z nami 30 kwietnia o godzinie 8:00 przed Starostwem Powiatowym w Limanowej!