Dzieci bawiły się z Mikołajem na Pływalni Limanowskiej

6 grudnia 2023 r.

Mikołajkowa zabawa na Pływalni Limanowskiej to już tradycja. Spotkanie z wyjątkowym gościem oraz liczne atrakcje i tym razem przyciągnęły dzieci i ich rodziców. Mikołajowi towarzyszyli Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Pływalni Dawid Jasica.

W basenowej przestrzeni przez kilka godzin rozbrzmiewały dyskotekowe rytmy świątecznych piosenek, radosny śmiech i okrzyki najmłodszych. Nastój świątecznej imprezy budowały różnobarwne światła laserowe oraz ufundowane przez Powiat Limanowski bransoletki fluorescencyjne, piłki plażowe i kolorowe balony. Dodatkowo pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie nakładali dzieciom wodne tatuaże, a z balonów potrafili wyczarować mnóstwo zwierzątek i kwiatów.

Kiedy zabrzmiał dźwięk dzwoneczka, wszystkie dzieci wiedziały, że przyjechał Mikołaj. Zgodnie ze zwyczajem rozdawał słodycze, soczki i upominki. W tej pracy wspierał go sumiennie Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, który zadbał, żeby żadne z milusińskich nie zostało pominięte. Potem Mikołaj chętnie pozował do zdjęć w ramce fotograficznej Pływalni Limanowskiej.

Równocześnie na małym basenie prowadzone były animacje w wodzie, które zachwyciły wszystkich zebranych. Szalone układy taneczne aqua zumby wymyślała Ewa Janisz. Nawet sam Mikołaj uległ tej wspaniałej atmosferze i przyłączył się do tańca.

Dziękujemy ratownikom i pracownikom Pływalni Limanowskiej, którzy czuwali nad bezpieczeństwem zebranych oraz firmom Tymbark – MWS Sp. z o.o za soczki i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Limanowej za słodycze.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content