Dzisiaj Dzień Dziecka na Pływalni Limanowskiej- Zapraszamy!

plakat powiatowego dnia dziecka

Starosta Limanowski Jan Puchała i Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda zapraszają 1 czerwca od godziny 16.00 na Pływalnie Limanowską, gdzie na wszystkie dzieci będzie czekało wiele ciekawych atrakcji i niezapomnianych chwil.

W tym wyjątkowym dniu animatorzy przygotowali dla dzieci liczne gry i konkurencje. Nie zabraknie oczywiście kolorowych atrakcji wodnych przygotowanych przez szkołę pływania Aligator m.in. nowość w tym roku -możliwość pływania na deskach SUP. Odbędzie się również dyskoteka z firewall music, a także mecze koszykówki w wodzie, które przeprowadzą instruktorzy szkoły pływania MM Delfin. Na najmłodszych będą czekały zabawy, które poprowadzą pracownicy PCPR Limanowa   m.in. puszczanie baniek mydlanych,skręcanie balonów oraz robienie wodnych tatuaży. W tym roku towarzyszyć nam będzie Owieczka Agusia z radia RDN Nowy Sącz. Wszyscy uczestnicy będą mieli zapewnione napoje, słodycze oraz upominki.

Organizatorami imprezy są: Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Szkoła PływaniaAligator.

Partnerami wspierającymi są: szkoła pływania MM Delfin, firma Tymbark – MWS sp. z o.o., Firewall Music, firma Gracja i Benefit System.

plakat z okazji Powiatowego Dnia Dziecka