Festiwal Śliwki, Miodu i Sera w Laskowej – informacje dotyczące konkursu kulinarnego.

Festiwal sliwki, miodu i sera laskowa 4.08

Już 4 sierpnia rozpocznie się XI festiwal Śliwki, Miodu i Sera w Laskowej. Impreza odbędzie się w Laskowej, tradycyjnie na Stadionie KUKS Laskovia. Główną ideą wydarzenia jest promocja produktów regionalnych, wytwarzanych według tradycyjnych receptur.

W ramach dorocznego festiwalu organizowany jest konkurs kulinarny w którym udział mogą wziąć: producenci wyrobów spożywczych prowadzący zarejestrowaną działalność gospodarczą, restauracje, koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia i inne organizacje, jak również osoby fizyczne.

Najsmaczniejsze potrawy wybierze jury, a zwycięzcy uhonorowani zostaną nagrodzeni kryształowymi paterami i nagrodami rzeczowymi. Kulinarna rywalizacja będzie  się toczyć o główne trofeum – Grand Prix Festiwalu Śliwki, Miodu i Sera.

Miłośnicy gotowania oraz regionalnej kuchni mogą składać swoje zgłoszenia w do udziału w konkursie do dnia 25 lipca 2019 roku w sekretariacie Urzędu Gminy w Laskowej nr tel. 18 33 00 210.

Poniżej udostępniamy pełny regulamin konkursu wraz z karta głoszenia dla zainteresowanych: