IV Powiatowy Konkurs na Ozdobę Choinkową z motywem regionalnym

20 listopada 2023 r.

Zmieniająca się aura na zimową świadczy tylko o jednym, że powoli nadchodzą Święta Bożego Narodzenia – wyczekiwany w ciągu roku czas, w którym możemy dzielić się radością i dobrem z innymi, a także celebrować piękne tradycje. Przygotowując się na bożonarodzeniowe świętowanie, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na Ozdobę Choinkową z motywem regionalnym organizowany przez Powiat Limanowski.

Udział w IV edycji konkursu mogą wziąć wszyscy zainteresowani mieszkańcy powiatu limanowskiego. Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe z motywem regionalnym należy przekazać do Starostwa Powiatowego w Limanowej, pok. 344 III piętro w terminie do 14.12.2023 r. do godz. 15:00 .

Główną ideą konkursu jest kultywowanie tradycji regionalnych związanych z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie i pielęgnowanie zwyczaju wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, wspieranie amatorskiej twórczości artystycznej na terenie powiatu oraz rozwijanie i zaprezentowanie uzdolnień artystycznych wśród mieszkańców regionu.

Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną nagrodzeni bonem o wartości 500 zł !

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia konkursu dostępne są poniżej:

REGULAMIN IV POWIATOWEGO KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO KONKURSU

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content