Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy – podinspektor w Powiatowym Zarządzie Dróg w Limanowej

informacja

DYREKTOR POWIATOWEGO  ZARZĄDU  DRÓG  W  LIMANOWEJ

OGŁASZA NABÓR  NA  WOLNE  STANOWISKO  URZĘDNICZE:

Podinspektor w  Powiatowym Zarządzie Dróg w  Limanowej, ul. J. Marka 9

1  etat   –  pełny wymiar  czasu  pracy
Data ogłoszenia  2019-04-15
Forma zatrudnienia   Umowa o pracę
Status naboru  W toku
I.  Wymagania niezbędne

1. Wykształcenie wyższe techniczne

2. Spełnianie wymagań określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada  2008 r. o pracownikach samorządowych (DZ.U.2018 poz. 1260)

3. Znajomość przepisów prawa z zakresu ustawy o samorządzie powiatowym, pracownikach samorządowych, o drogach publicznych, rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów  drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach.

4. Znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej, ochrony informacji niejawnych.

II. Wymagania dodatkowe (preferowane)

1. Biegła obsługa komputera oraz programu AutoCad.

2. Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

3. Posiadanie prawa jazdy kat. B.

4. Sumienność, systematyczność, obowiązkowość.

5. Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność w wykonywaniu zadań.

III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1.  Prowadzenie spraw w zakresie inżynierii ruchu na drogach powiatowych.

2. Prowadzenie ewidencji, opiniowanie projektów stałej i tymczasowej organizacji ruchu na drogach powiatowych.

3. Prowadzenie i bieżąca aktualizacja ewidencji dróg powiatowych, infrastruktury drogowej oraz książek obiektów (drogi, mosty).

4. Nadzór nad prowadzeniem okresowych przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych (drogi, mosty).

5. Prowadzenie spraw w zakresie udzielania zamówień publicznych poniżej 30 000 euro.

Warunki pracy na danym stanowisku pracy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– pełny wymiar czasu pracy,

– miejsce pracy: Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej ul. Józefa Marka 9

– praca przy monitorze ekranowym – powyżej 4 godzin dziennie,

– wynagrodzenie ustalane jest na podstawie przepisów: ustawy  z dnia 21 listopada 2008r o pracownikach samorządowych, rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia 15 maja  2018 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych, a także Regulaminu wynagradzania pracowników Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w marcu 2019 r. nie przekroczył 6%

Wymagane dokumenty:

1.podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem wraz z adresem do korespondencji i numerem telefonu kontaktowego, opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej (list motywacyjny, CV),

2.dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, staż pracy i kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska (kserokopie),

3. świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy,

4.inne dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata,

5.oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie i skarbowe /wzór/,

6.informacja dot. przetwarzania danych osobowych oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji /wzór/.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem :

 ,, Nabór na stanowisko –  Podinspektor w Powiatowym Zarządzie Dróg w Limanowej”

w terminie do dnia  06.05. 2019 r. do godziny 10.00 w siedzibie Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej, ul. Józefa Marka 9,  III piętro pokój 309 –   lub pocztą na adres: Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej, 34 – 600 Limanowa, ul. Józefa Marka 9

Osobą uprawnioną do kontaktu z kandydatami jest Pani Magdalena Włodarczyk – Inspektor w Powiatowym Zarządzie Dróg w Limanowej telefon: (18) 3375 831

w godz: 7.15  –  15.15

Nie dopuszcza się możliwości przyjmowania dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po przeprowadzeniu z kandydatami rozmów kwalifikacyjnych.

O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Z osobami które nie zostaną zakwalifikowane do postępowania konkursowego nie będzie prowadzona korespondencja.

Jednocześnie informujemy, iż kandydat wybrany w drodze konkursu zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

Uprzejmie informujemy, że nie będziemy zwracać nadesłanych ofert.

Źródło: Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej

image_pdfimage_print