Pokonkursowa wystawa fotograficzna „Z obiektywem przez Powiat” w mini galerii PCIT

Wystawa pokonkursowa w PCIT

Od 7 stycznia br. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej można obejrzeć pokonkursową wystawę fotograficzną „Z obiektywem przez Powiat”.

Wystawa jest podsumowaniem ubiegłorocznej edycji powiatowego konkursu fotograficznego, którego celem była promocja najpiękniejszych miejsc i walorów regionu, uchwycenie na fotografii przyrodniczych zjawisk, urokliwych zakątków, architektonicznych perełek. Organizatorami konkursu byli: Miejska Biblioteka Publiczna i Starostwo Powiatowe w Limanowej pod honorowym patronatem Starosty Limanowskiego.

Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie

Kategoria „Pejzaż”
I miejsce: Dutka Jan
II miejsce: Król Antoni
III miejsce: Ślusarczyk Kacper.
Czech Klaudia i Dawid Rosiek.

Kategoria „Człowiek”
I miejsce: Trzupek Krystyna
II miejsce: Dziadoń Julia
III miejsce: Urbańczyk Aleksandra
Folwarska Lidia oraz Górecki Karol.

Wystawa pokonkursowa w PCIT

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania pokonkursowej wystawy fotograficznej „Z obiektywem przez Powiat” którą można oglądać do 31 stycznia 2019 r. w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej.

Serdecznie zapraszamy!!!