Pożegnanie pracownika Wydziału Budownictwa i Architektury

przedstawiciele Powiatu Limanowskiego Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Filipiak oraz Wicestarosta Limanowski Agata Zięba żegnają pracownika Wydziału Budownictwa

Zbigniew Borucki wieloletni pracownik Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Limanowej odszedł na zasłużoną emeryturę. Wczoraj pomyślności i zasłużonego odpoczynku na emeryturze życzyli mu przedstawiciele Powiatu Limanowskiego Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Filipiak oraz Wicestarosta Limanowski Agata Zięba oraz pracownicy Starostwa.

– Swoje obowiązki zawsze traktował z należytym szacunkiem i odpowiednią znajomością wykonywanego fachu. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę oraz za serce i trud wkładany w wykonywanie obowiązków służbowych. Realizowane wspólne przedsięwzięcia zachowamy w pamięci jako cenne i miłe doświadczenia – mówił Starosta Limanowski Mieczysław Uryga. – Na progu nowego etapu życia życzymy wielu sił niezbędnych do realizacji własnych marzeń i planów, a także samych pomyślności w życiu osobistym. Niech dalszy czas upływa w radości, dobrym zdrowiu i zadowoleniu.