Spotkanie informacyjne programów „Europa dla obywateli”

logo rojektu "Europa dla obywateli"

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne na temat programów europejskich „Europa dla obywateli” oraz URBACT III, które odbędzie się 23 stycznia 2020 roku w Krakowie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Podczas spotkania zabierze głos także Aldo Vargas-Tetmajer – przedstawiciel Punktu Kontaktowego programu URBACT, celem przedstawienia programu  w kontekście polityk miejskich szczebla europejskiego i światowego.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-23-stycznia-krakow/

TERMIN SPOTKANIA: 23 stycznia 2020 r., w godzinach 10.45-14.00 (od godziny 10.15 rejestracja)

MIEJSCE SPOTKANIA: Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28,  I piętro, 31-065 Kraków

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/
Więcej o programie URBACT III znajduje się na stronie internetowej : https://urbact.eu/urbact-polska

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o spotkaniu Państwa kanałami informacyjnymi – na Państwa stronie internetowej oraz na Facebooku, czy istniałaby taka możliwość?

W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu „Europa dla obywateli”

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content