Spotkanie z ekspertami MARR w Starym Sączu

MARiMR logo

3.03.2020 w Urzędzie Miejskim w Starym Sączu (sala obrad 31) odbędzie się spotkanie z Ekspertami Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego dysponuje szeroką ofertą wsparcia biznesu. Zapewnia zarówno pomoc doradczą, jak i finansową. Wzmacnia konkurencyjność małych i średnich firm z Małopolski. Oferuje dotacje na start i rozwój działalności gospodarczej oraz fundusze na realizację innowacyjnych projektów. Pomaga w finansowaniu nowych inwestycji, a także rozwoju kompetencji kadr menadżerskich i pracowników firm.

Eksperci MARR podczas indywidualnych konsultacji przybliżą możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich. Przedstawią ofertę preferencyjnych pożyczek na start i rozwój firmy oraz inne formy wsparcia przedsiębiorców w regionie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę w Starym Sączu.

Serdecznie zapraszamy!

źródło małopolska.pl