Świąteczne wydanie Wiadomości z Powiatu

Wiadomości z Powiatu kwiecień 2020 - zdjecie strony tytułowej, wydanie elektroniczne

Oddajemy w Państwa ręce świąteczne wydanie „Wiadomości z Powiatu”. Jest to numer szczególny, bo dostępny tylko w wersji elektronicznej. Taka forma przekazu pozwoli na unikniecie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii, o której jest tak głośno w mediach na całym świecie. Numer ten jest wydawany w szczególnym okresie, kiedy to bardziej niż zazwyczaj musimy dbać o swoje bezpieczeństwo. Higiena, częste mycie rąk oraz unikanie kontaktów z otoczeniem to jak zapewniają eksperci – pierwszy krok do uniknięcia zakażenia koronawirusem. Dbajcie o siebie przestrzegajcie tych zasad. Chociaż to trudny dla nas czas, nie możemy skupiać się tylko na epidemii. Dlatego chcemy Wam przekazać garść tych dobrych informacji z naszego najbliższego otoczenia.