Wizyta Wicepremier Beaty Szydło w Limanowej

Wicepremier Beata Szydło

Wczoraj, 22. kwietnia Wicepremier Beata Szydło spotkała się z działaczami partii oraz jej sympatykami w Limanowej. Spotkanie odbyło się w hali Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Zygmunta Augusta, które poprowadził Wojciech Włodarczyk, członek Zarządu Powiatu Limanowskiego. W zebraniu udział wzięli również Senator RP Jan Hamerski, posłowie na Sejm RP Wiesław Janczyk, Anna Paluch, Barbara Bartuś oraz Jan Duda, Starosta Limanowski Jan Puchała, Wicestarosta  Mieczysław Uryga, członek Zarządu Powiatu Agata Zięba oraz radni Powiatu Limanowskiego, m.in.: Ewa Filipiak, Czesław Kawalec, Józef Pietrzak, Rafał Rusnak,  Józef Jaworski.

W pierwszej kolejności Wicepremier opowiedziała o działaniach, które udało się zrealizować do grudnia 2017 roku, w tym m.in. o programie Rodzina 500+ i przywróceniu do poprzedniego poziomu wieku emerytalnego.

Poruszone zostały również tematy odnoszące się do czasu, w którym Beata Szydło była Prezesem Rady Ministrów, m.in. do trudnych relacji z Unią Europejską oraz wdrożonej przez PIS reformy wymiaru solidarności.

Beata Szydło w Limanowej

Podczas spotkania zostały przedstawione również tematy dotyczące :

• zmniejszenia podatku CIT dla małych i średnich przedsiębiorstw z 15% do 9%,
  • obniżki składek ZUS dla najmniejszych przedsiębiorstw,
  • wyprawki plus dla dzieci i młodzieży,
  • podwyższenia wydatków na program dróg lokalnych,
  • zwiększenia dostępności infrastruktury dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Pani Wicepremier podziękowała uczestnikom spotkania za wsparcie i podkreśliła, że „wygrali dlatego, że potrafili być razem”. Pod koniec spotkania był czas na rozmowy indywidualne z Beatą Szydło.

Więcej zdjęć na FACEBOOKU

Źródło fot.  Ziemia Limanowska