Z kroniki policyjnej

kronika policyjna

Jak informuje mł.asp. Jolanta Mól Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej- Dzisiaj o godz. 7:50 w miejscowości Strzeszyce samochód marki Seat Ibiza uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby (20-letnia kobieta i 20-letni mężczyzna oboje byli trzeźwi). Trwają ustalenia dot. przyczyn i okoliczności zdarzenia. Na miejscu prawowała grupa wypadkowa. Czynności w sprawie prowadzi KPP w Limanowej. Natomiast po godz. 9:20 w miejscowości Laskowa 48-letnia kierująca pojazdem marki Renault Scenic na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w znak, a następnie wjechała do koryta rzeki. Kierująca nie doznała żadnych obrażeń, była trzeźwa. Została ukarana mandatem.