Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Rozwijaj swoją firmę z Funduszami – nowe programy dla przedsiębiorstw z sektora MŚP”

2 listopada 2023 r.

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora zaprasza w dniu 15 listopada br. – środa 9:00 – 11:30, na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem z funduszy europejskich na rozwój działalności gospodarczej, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, sala 204.
Spotkanie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023 poprowadzi specjalista z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 10 listopada 2023 r. do godz. 14:00. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę organizatora

Podczas spotkania przedstawimy informacje, dotyczące możliwości ubiegania się o wsparcie na rozwój działalności gospodarczej w ramach następujących Programów:
Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021 – 2027 (FENG) – Ścieżka SMART, promocja marki innowacyjnych MŚP;
Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (FEM) – projekty badawczo rozwojowe, bony na innowacje, rozwój w obszarze cyfryzacji.

PROGRAM SPOTKANIA

Podczas sesji pytań oraz po zakończeniu spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania.