Zaproszenie dla orkiestr do udziału w XXII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Limanowej

12 kwietnia 2024 r

Powiat Limanowski jest organizatorem XXII Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych. Wydarzenie, stanowiące jednocześnie eliminację do 46. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, odbędzie się 26 maja 2024 r. o godzinie 13:00 w Parku Miejskim w Limanowej.

Orkiestry z terenu Powiatu Limanowskiego, zainteresowane udziałem w przeglądzie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, dostępnym w załączniku.

Kartę zgłoszeniową należy przesłać do dnia 3 maja 2024 r. na adres e-mail: promocja@powiat.limanowski.pl lub pocztą: Starostwo Powiatowe w Limanowej, ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa z dopiskiem „XXII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych”.

Załączniki:

REGULAMIN_XXII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych_Limanowa_2024.

Karta zgłoszenia_XXII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych_Limanowa_2024