Zaproszenie do udziału w II edycji powiatowej konferencji na temat depresji pt.: „Kiedy smutek jest chorobą…Depresja – ból duszy”

16 kwietnia 2024 r.

Powiatowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej wraz z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Nowym Sączu – Filią w Limanowej zapraszają na drugą odsłonę konferencji o depresji pt.: „Kiedy smutek jest chorobą…Depresja – ból duszy”.  Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. (środa) w godz. od 9.30 do 13.00. Konferencję objął patronatem honorowym Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Tematyka wystąpień oraz prelegenci:

• „Depresja nastolatka – co z nią zrobić” – Agnieszka Maruszczak, psycholog, psychoterapeuta,
  • „Cyfrowa pułapka” – Tomasz Ubik, psycholog, filozof,
  • „Jak odnaleźć radość życia” – ks. dr Jerzy Smoleń, psycholog, psychoonkolog,
  • „Wpływ jakości flory bakteryjnej jelit na produkcję neuroprzekaźników” – Marek Dudek, promotor zdrowego stylu życia, Górska Szkoła Rolnicza.

Obowiązują zapisy u Organizatorów osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: 18 3372140 oraz 18 3371455.

Wszystkich zainteresowanych tematem serdecznie zapraszamy do udziału.

Patroni medialni: Telewizja LimanowskaTV28, Radio RDN Nowy Sącz.

źr. MBP Limanowa