Zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego przez podinsp. Dorotę Tokarz – relacja z uroczystości pożegnalnej

Zdanie obowiązków Komendanta Powiatowego przez podinsp. Dorotę Tokarz - relacja z uroczystości pożegnalnej

Wczoraj, 24 lutego w Komendzie Policji w Limanowej odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Doroty Tokarz, która decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Limanowej, będzie teraz pełnić obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

W spotkaniu pożegnalnym uczestniczyło wielu gości m.in. Urszula Nowogórska – Poseł na Sejm RP, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak, Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski,  mł.bryg. Wojciech Frączek – Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej, Mirosław Kazana – Prokurator Rejonowy w Limanowej, przedstawiciele lokalnych samorządów, szefowie służb i instytucji współdziałających z limanowską policją m.in. nadleśnictwa, Gorczańskiego Parku Narodowego, szpitala powiatowego w Limanowej, duchowieństwo,  kadra kierownicza KPP w Limanowej, policjanci oraz pracownicy cywilni.

Pożegnanie Komendant Powiatowej Policji w Limanowej - 24.02.2020

Atmosfera spotkania wywołała wzruszenie na wielu twarzach. Wszyscy zgromadzeni goście składali Pani Komendant wyrazy uznania i podziękowania za współpracę.

Życzenia dla Pani Komendant oraz wyrazy wdzięczności za dobrą współpracę w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego przekazał również Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga, który był obecny na uroczystości wspólnie z Wicestarostą Powiatu Limanowskiego – Agatą Ziębą oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego – Ewą Filipiak:

Dzięki Pani kompetencji i gotowości do ciągłego podejmowania wspólnych inicjatyw udało się wiele osiągnąć dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu oraz stworzyć przestrzeń do
dalszych projektów, które będą służyć dobru społecznemu. – podkreślił Starosta – Pozostając z wyrazami szacunku, życzymy dalszego pomyślnego rozwoju kariery zawodowej, sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań oraz pomyślności w życiu osobistym.

Pożegnanie Komendant Powiatowej Policji w Limanowej - 24.02.2020

źródło/ fot. : KPP w Limanowej