Złote Gody małżeństw w Niedźwiedziu

50 lat razem przeżyło 13 par z Niedźwiedzia, które wczoraj 24 marca obchodziły swój złoty jubileusz małżeństwa. W wydarzeniu wzięło udział dziewięć par małżeńskich oraz zaproszeni goście. Podczas wydarzenia życzenia i gratulacje jubilatom przekazała Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

Uroczystości „Złotych Godów” rozpoczęła msza święta podczas której pary odnowiły przysięgę małżeńska, a po niej nastąpiła druga część uroczystości tj. wręczenie przez Wójta Gminy Niedźwiedź Rafała Rusnaka Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego listy gratulacyjne wraz z życzeniami wręczyła Przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Filipiak.  Złote Gody jubilatom i gościom umilał występ Zespołu Regionalnego „Porębiański Ród”.

fot. GCK Niedźwiedź