Życzenia z okazji Święta Policji

24 lipca w całym kraju obchodzone jest  Święto Policji.  Z wdzięcznością i uznaniem pamiętamy o wszystkich wykonujących ten ważny dla społeczeństwa zawód

o wszystkich przedstawicielach mundurowych i cywilnych służb policyjnych, doceniając pracę, jaką wykonują dla bezpieczeństwa publicznego państwa i jego obywateli.

Policjanci i Policjantki różnych formacji to osoby, które świadomie wybierają swoją zawodową drogę, aby nieść pomoc w sytuacjach zagrożenia , jak też na co dzień, poprzez edukację oraz prowadzone na szeroką skalę  działania prewencyjne. W wielu przypadkach dają również wyraz swojej ogromnej odwagi, poświęcenia i profesjonalizmu, za co składamy im dziś najserdeczniejsze podziękowania.

Z okazji Święta Policji, mając na uwadze historię zasług oraz misję tej formacji życzymy funkcjonariuszom –  pracownikom  mundurowych oraz cywilnych służb policyjnych, satysfakcjonującej pracy, której podstawą jest zawsze troska o bezpieczeństwo i dobro innych, pozwalającej także w pełni spożytkować talenty i zdobyte umiejętności, również w przestrzeni  osobistego rozwoju.

Dziękujemy  Policjantkom i Policjantom, którzy każdego dnia pracują, by mieszkańcy naszych większych i mniejszych społeczności, użytkownicy dróg  i wszyscy obywatele mogli czuć się coraz bardziej bezpieczni, mając pewność, że w sytuacji wymagającej ich pomocy, mogą liczyć na wsparcie, kompetencję i skuteczność służb, a prowadzone działania informacyjne i prewencyjne będą przynosić jak najlepsze efekty.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content