Zaproszenie na obchody Powiatowego Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Limanowa

07 czerwca 2024 r.

W niedzielę 16 czerwca na Rynku w Limanowej odbędą się uroczyste obchody Powiatowego Dnia Strażaka połączone z Jubileuszem 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Limanowej. Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest Powiat Limanowski.

W programie wydarzenia:

– przemarsz pododdziałów z parkingu Starostwa Powiatowego do Bazyliki Matki Boskiej Bolesnej
– godz. 9:00 – Msza święta w intencji strażaków
– godz. 10:00 – uroczyste obchody Dnia Strażaka na płycie rynku
– defilada pododdziałów pieszych i zmotoryzowanych
– pokaz działań ratowniczych

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy informują, że w związku z organizacją wydarzenia nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie limanowskiego rynku – w godzinach od 7:30 do 15:00 rynek miasta zostanie wyłączony z ruchu pojazdów. W tym czasie nie będzie także możliwe parkowanie pojazdów w obrębie płyty rynku.

źr.: UM Limanowa