Jubileusz 20-lecia Limanowskiej Akcji Charytatywnej

22 lipca 2024 r.

W sobotę 20 lipca 2024 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbyła się uroczystość 20-lecia Limanowskiej Akcji Charytatywnej. W rocznicowym wydarzeniu wzięły udział władze samorządowe, członkowie i podopieczni Stowarzyszenia, sponsorzy oraz wolontariusze. Powiat Limanowski reprezentowali: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Radna Powiatu Limanowskiego Agata Zięba oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Monika Nawalaniec.

Życzenia jubileuszowe oraz podziękowania w uznaniu dla pracy charytatywnej, działalności społecznej przekazał Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, podkreślając wartość współpracy stowarzyszenia z jednostkami Powiatu Limanowskiego:

– Dziękuję za wieloletnią działalność charytatywną oraz szereg akcji pomocowych wspierających mieszkańców Limanowej i okolic, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Życzę nieustannego zapału i wiary w moc okazywanego dobra na kolejne lata działalności.

Uczestnicy spotkania  po zakończeniu jego oficjalnej części wysłuchali krótkiej historii Stowarzyszenia, którą przedstawiła Teresa Zabramny. Z programem artystycznym wystąpiły dzieci z Przedszkola „U cioci Agatki”, a koncert zespołu „Zośka C-dur” wzbudził  zachwyt i dostarczył wiele wrażeń. Jak to zazwyczaj bywa przy okazji tak ważnych jubileuszy, nie zabrakło również czasu na wspomnienia, podsumowania, a także chwile refleksji i wzruszeń.

[ssba-buttons]