Koło Gospodyń Lipowe weźmie udział w nadchodzącym spotkaniu z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

31 lipca 2024 r.

2 sierpnia br. zapraszamy na limanowski rynek, gdzie spotkamy się w ramach wakacyjnej akcji  „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” z Kołem Gospodyń Wiejskich Lipowe.

Stoisko promocyjne KGW na rynku w Limanowej dostępne będzie od godziny 9:00 do 13:00, a będzie można na nim znaleźć m.in. oryginalne przysmaki regionalnej kuchni, jak np. ciasta, chleb ze smalcem, kołacze, a  ponadto rękodzieło artystyczne.

Wraz z KGW Lipowe zachęcamy do udziału w piątkowym wydarzeniu z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” promującym działalność Kół Gospodyń Wiejskich, dziedzictwo tradycji kulinarnej i kultury naszego regionu.

[ssba-buttons]