Koło Gospodyń w Lipowem podczas kulinarnej akcji pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

2 sierpnia 2024 r.

2 sierpnia br. na limanowskim Rynku zagościła akcja pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”. Pierwsza w sierpniu odsłona tego kulinarnego wydarzenia odbyła się z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowem.

Odwiedzając stoisko KGW  można było spróbować i nabyć takie tradycyjne przysmaki, jak np. chleb ze smalcem, domowe ciasta, ale również napoje, naturalne suszone zioła i herbaty gotowe do przygotowania. Nie zabrakło też rękodzieła artystycznego.

W dzisiejszej odsłonie akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” wzięli udział również Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego Józef Jaworski.

Dziękujemy Gospodyniom z Lipowego oraz wszystkim, którzy odwiedzili stoisko regionalne KGW. Za tydzień zapraszamy do Limanowej na kolejne spotkanie w ramach piątkowej, wakacyjnej akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”.

[ssba-buttons]