Odbył się Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy, Firm i Instytucji o Puchar Starosty Limanowskiego

4 września 2024 r.

29 sierpnia br. został rozegrany turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy, Firm i Instytucji o Puchar Starosty Limanowskiego, którego organizatorem byli: Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL Limanowa.  Po zakończonym turnieju puchary i dyplomy dla wszystkich drużyn wręczyli Dyrektor ZPO Limanowa Paweł Pięta oraz wicedyrektor ZPO Feliks Piwowar.

Uczestnicy rywalizowali na boisku sportowym MKS Limanovia w Limanowej. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów, które w wyniku odprawy z kapitanami i przeprowadzonym losowaniu rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Drużyny, które brały udział to: Wojtas, Elektrical, Transblach, Limanovia i Domex.

Zapraszamy do zapoznania się z  pełnymi wynikami  turnieju: puchar starosty piłka nożna 2024.

Dziękujemy wszystkim drużynom i zawodnikom za udział w turnieju oraz gratulujemy zwycięzcom!

źródło: www.mos.limanowa.pl

[ssba-buttons]