My już pomagamy, pomagaj i Ty!

Mimo, że na zewnątrz jest zimo i pada śnieg, jest taki czas kiedy wszystko staje się wyjątkowe, a serca ludzi rozgrzewa magiczny płomień. Święta Bożego Narodzenia – to one tworzą tą wyjątkową atmosferę dzięki której zapominamy o sobie, a zauważamy drugiego człowieka…

Bieg życia napędza codzienną aktywność, która często uniemożliwia dostrzeżenie problemów i potrzeb ludzi wokół nas. Magia świąt sprawia, że zwalnia tępo naszego życia a my sami pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, gestem lub tym co posiadamy, bo nic nie sprawia większej radości niż widok uśmiechniętego człowieka. W te święta, podobnie jak w latach ubiegłych, pragniemy przekazać trochę dobra najbardziej potrzebującym ludziom z terenu powiatu limanowskiego.

Z myślą o ludziach samotnych i starszych 21 grudnia zostanie zorganizowana akcja „Zielona choinka”. Przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Limanowej do 12 osób/rodzin z naszego powiatu, oprócz tradycyjnej choinki, trafią upominki przekazane przez sponsorów.

Każdy z nas może pomóc! Dlatego zwracamy się również do Was – mieszkańcy Powiatu Limanowskiego z prośbą o chęć wsparcia naszej akcji i podzielenia się produktami: żywność, chemia domowa, produkty higieniczne, itp.

Jeśli ktoś z Was chciałby podzielić się z najuboższymi rodzinami Powiatu prosimy o przekazanie produktów do dnia 20 grudnia godz. 15.20 w pokoju 344 Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Sprawmy potrzebującym radość w te święta!