16 lipca kolejne Koło Gospodyń Wiejskich weźmie udział w akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”.

Przypominamy, że już jutro,  16.07  na Limanowskim rynku przy budynku Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej odbędzie się druga odsłona akcji „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”, mającej na celu promocję kulinarnego oraz  kulturowego dziedzictwa powiatu limanowskiego oraz Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszego regionu.

Tym razem wytwarzane lokalnie, naturalne przysmaki oraz tradycyjne wyroby rękodzielnicze zaprezentuje KGW z Gminy Tymbark. Stoisko czynne będzie w godzinach 9:00 – 13:00.

Serdecznie zapraszamy w piątek 16.07 na rynek w Limanowej!

Informujemy również, że przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu limanowskiego wciąż mogą zgłaszać chęć udziału w akcji kontaktując się z Biurem Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej. e-mail: promocja@powiat.limanowski.pl, tel. 18 3337 901.