Utrudnienia w ruchu na drodze Siekierczyna – Naszacowice

Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w dniu 29.05.2023 r. (poniedziałek) PDM LIMDROG Sp. z o.o. 34-600 Limanowa rozpoczyna prace remontowe na odcinku DP 1579K Siekierczyna – Naszacowice w km 0+020-1+000 – w związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu. Ruch odbywał się będzie wahadłowo, natomiast dnia 30.05.2023 r. (wtorek) droga na tym odcinku będzie zamknięta na czas prowadzenia robót w godz.  8:00 – 20:00. Ruchem kierować będą pracownicy PDM LIMDROG.
W związku z powyższym Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej zwraca się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej, a także o dostosowanie do wprowadzonej czasowej organizacji ruchu.
Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja tej inwestycji przebiegała sprawnie, zaś uciążliwości z nią związane trwały jak najkrócej.

MAPA