13 sierpnia wystartuje 24. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”

W sobotę 13 sierpnia wystartuje 24. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Najlepsi kolarze wezmą udział w 24. Edycji Międzynarodowego Wyścigu kolarskiego, którego jednym ze współorganizatorów jest Powiat Limanowski. Nad tegorocznym Wyścigiem patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

To prestiżowe wydarzenie sportowe poświęcone pamięci wybitnego polskiego trenera kolarskiego Henryka Łasaka rozpocznie 13.08. się obok Limanowskiego Domu Kultury. W godz. 11.35- 12.35 będą miały miejsce prezentacja ekip oraz podpisywanie list startowych, po czym o 12:55 rozpocznie się Start Ostry.

O godz. 12.50 z ul. Rynek nastąpi Start Ostry , a około godz. 16.17-16.40 planowany jest przyjazd na Metę, która zlokalizowana będzie przy ul. Br. Czecha. Po przybyciu na Metę odbędzie się ceremonia Dekoracji.

Na trasie przejazdu kolarzy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu stąd prośba do kierowców o ostrożność i wyrozumiałość.

Zawodnicy po raz kolejny zmierzą się z pięknie położonymi lecz jednocześnie bardzo wymagającymi trasami w Beskidzie Wyspowym. Do pokonania będą mieli dystans 151 km na trasie Limanowa- Stara Wieś- Zalesie- Kamienica- Słopnice- Limanowa.

Pełny program zawodów zamieszczony na plakatach informacyjnych:

Plakat Wyścig

 

Harmonogram czasowy 24. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriał im. Henryka Łasaka” znajduje się TUTAJ

Przewodnik Wyścigu można pobrać TUTAJ

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content